9898* הצטרפות לשירות
מה השירות שמתאים לעסק שלך?
שירותי אינטרנט
שרותי אינטרנט וגיבוי

רכזו את כל הפעילות והתקשורת העסקית שלכם בחברת לינק . כך תיהנו מהיתרון של חברת לינק מול ספקיות התשתית ואינטרנט, ממחירים נוחים במיוחד ומפתרון סלולרי שיאפשר לכם להמשיך להשתמש ברשת הטלפוניה והאינטרנט בעסק שלכם, במקרה בו מתרחשת תקלת תשתית.

פרטים נוספים
קווי אינטרנט על גבי
סיבים אופטיים

מתעניינים בקו אינטרנט עסקי סופר-מהיר, אך עלות קו התמסורת וההתעסקות עם ספקי התשתיות מרתיעות אתכם? חברת לינק שנהנית מעוצמה של לקוח גדול בקרב ספקי התשתיות, תחבר אתכם לתשתית סיבים אופטיים במחיר אטרקטיבי במיוחד ותספק לכם את כל שירותי התמיכה.

פרטים נוספים
מספרים מיוחדים
שרותי מספרים
1700 ו 1800

מתכננים להצטייד במספרי טלפון מיוחדים 1-700 / 1-800, או בקווי טלפון מדידים לפעילות השיווקית שלכם? לינק תספק לכם מענה מלא גם בתחום זה.

פרטים נוספים
מספרי כוכבית

מספר מקוצר כוכבית הינו שרות מיוחד בו העסק מתהדר במספר טלפון בעל 4 ספרות. מספר כוכבית הינו קליט והעסק מקבל תדמית עסקית רצינית. השרות ניתן במלואו דרך חברת לינק.

פרטים נוספים
תקשורת בינלאומית
שרותי מספרים
בינלאומיים

מנהלים פעילות עסקית בחו"ל? חיסכו עלויות גבוהות הכרוכות בהתקשרות עם מפעיל תקשורת זר וניוד השיחות לארץ ותאפשרו ללקוחותיכם בחו"ל לחייג בקלות ובנוחות למספר מקומי .

פרטים נוספים
שיחות חו"ל

כחלק מחיבור גלובלי ושיתוף פעולה עם ספקים בינלאומיים , חברת לינק תספק לכם תעריפי שיחות לחו"ל במחירים אטרקטיבים ובהתנהלות אל מול ספק אחד .

פרטים נוספים
מרכזייה וניהול שיחות
פתרונות IVR מתקדמים

נתב שיחות חכם שמאפשר לחבר את המתקשר בצורה אופטימלית ומהירה ללא המתנה וללא תלות בגורמים אנושיים. מערכות ה IVR שלנו מבוססות אינטראקציה אישית יקצרו את זמן ההמתנה ויעלו את תפוקת העסק.

פרטים נוספים
מיספור לפרסום
וקמפיינים

יוצאים בקמפיין או בפרסום בדיגיטל ? באפשרותנו לספק מספרים מדידים על מנת שתוכלו לקבל אינדיקציה מדויקת לכמות הפניות שהגיעו אליכם מאותו ערוץ פרסומי .

פרטים נוספים
שירותי סלולר

ניידו את הקווים הסלולריים העסקיים מכל חברת סלולר ותיהנו מערכים מוספים שחברות הסלולר אינן מסוגלות לספק לכם: חיבור הקווים הסלולריים למערכת הטלפוניה הארגונית, המשכיות עסקית במקרה של נפילת תשתיות תקשורת קווית, תמיכה טכנית והתנהלות חשבונאית מול גורם אחד - חברת לינק .

פרטים נוספים
התאמה אישית
פתרונות ועידה מרובת משתתפים וחדרי ועידות

זקוקים לשיחת ועידה של 5 אנשים ויותר ? ועידה מרובת משתתפים הינו צורך בסיסי בכל ארגון ומאפשר לחבר מספר רב של נמענים לתוך שיחה אחת המתנהלת בזמן אמת. שרותי ועידה הינם שרותים יקרים אצל רוב ספקי התקשורת.לקוחות לינק נהנים מהשרות ללא עלות נוספת!

פרטים נוספים
רכישה והשכרת מספרי טלפון

זקוקים למספרי טלפון לשירות כלשהו, או לפעילות עסקית מיוחדת או מוגבלת בזמן? בחברת לינק תוכלו לרכוש או להשכיר מספרי טלפון לכל מטרה ולכל פרק זמן.

פרטים נוספים
שירותי מייל ופקס מקיפים

אם מיציתם את השימוש במכשיר הפקס המיושן והאנלוגי , התקדמו לשירותי פקס דיגיטלים המאפשרים לכם לשלוח ולקבל פקסים בקלות ובנוחות. חיסכו מקום פיזי, זמן, נייר הדפסה, טונרים יקרים ותתרמו לעולם ירוק יותר.

פרטים נוספים
שירותים בהתאמה אישית
מטרתנו היא לחבר בין אנשים. יש שירות שיכול להתאים לארגון שלך ואינו מופיע? נשמח לשמוע!
פרטים נוספים

אנחנו תמיד זמינים עבורכם

מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר 9898*


חסכון משמעותי בעלויות וחבילות התקשורת

ממשקים וחווית שימוש חדשנית לניהול המערכות

עמידה בתקנים המחמירים בעולם באבטחה והצפנת מידע