9898* הצטרפות לשירות
מי אנחנו

לינק ניהול תקשורת לעסקים בע"מ - בית תוכנה מוביל לפתרונות תקשורת וטלפוניה. בעלת הון אנושי של מומחי טכנולוגיה עתירי ניסיון . הוקמה לפני 15 שנים מתוך הבנה שתקשורת קווית , אינטרנטית וסלולרית איכותית היא תנאי בסיסי לצמיחתו העסקית של כל ארגון. כיום , לינק מעמידה לרשותכם , בעלי עסקים , מקבלי החלטות בארגונים ומנהלי שרות, מכירות ומוקדים , סל פתרונות תקשורת בענן. שרותים מתקדמים , ידידותיים ומאובטחים המבוססים על תשתית טכנולוגית עוצמתית הניתנים ליישום מהיר וקל תוך בקרה איכותית והמשכיות עסקית .

הערכים
שלנו

תזכורת לעצמנו, במה אנחנו מאמינים, מה הם הדברים החשובים באמת ולאן אנו שואפים להגיע

ההתמחות שלנו

כיום, לינק מעמידה לרשותכם, בעלי עסקים, מקבלי החלטות בארגונים ומנהלי מוקדים, סל פתרונות תקשורת WEB מתקדמים, ידידותיים ומאובטחים בפיתוח עצמי. פתרונות אלו, המבוססים על תשתית טכנולוגית עוצמתית בענן ואוטומציה מלאה, ניתנים ליישום מהיר ולניהול קל ומאפשרים בקרה איכותית והמשכיות עסקית. כמו כן, פתרונות התקשורת של לינק מתאפיינים בממשקי משתמש נוחים וחווייתיים, בתכונות ייחודיות ובכלים פורצי דרך, המאפשרים לכם להיות בקשר מכל מקום ובכל זמן ולפקח ביעילות על כל הוצאות התקשורת בארגון באמצעות חשבונית אחת, המרכזת את כל המידע בשקיפות מלאה .

כל מה שעסק צריך

לאחר תהליך אפיון צרכים אישי, מקצועי ומדויק, לינק תסייע לכם להפיק את המרב מהתקשורת הארגונית שלכם ולהפוך את הארגון שלכם לנגיש יותר עבור הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים. זאת באמצעות מערכת Link המציעה יכולות מתקדמות, שירותים משלימים במגוון תחומים וחנות עם מוצרי תקשורת וטלפוניה מתקדמים.

עם פתרונות התקשורת של לינק תשמרו על קשר טוב יותר עם הלקוחות, תספקו להם שירות טוב יותר, תחסכו להם ולכם זמן יקר ותמזערו את מספר השיחות שננטשו. כמו כן, תחשפו אותם למסרים פרסומיים, תחזקו את מערך השיווק, תיהנו מתדמית עסקית טובה יותר ותגדילו מיידית את המכירות. גם היום, כשפתרונות התקשורת שלנו זוכים לביקושים רבים בארץ ובעולם, אנחנו ממשיכים לפתח תכונות חדשות ופורצות דרך לשיפור התקשורת העסקית של לקוחותינו ולספק להם שירותי תקשורת מתקדמים ומשתלמים, המלווים במערך שירות ותמיכה מהטובים בישראל.

תקשורת מבוססת
טכנולוגייה

תוכנת הניהול לינק היא הדור הבא בניהול תקשורת לעסקים . לינק נותנת לך כבעל עסק את כל הכלים המקצועיים והיעילים לשליטה בקרה וניהול מערך התקשורת בארגונך.

עוד על המערכת

חסכון משמעותי בעלויות וחבילות התקשורת

ממשקים וחווית שימוש חדשנית לניהול המערכות

עמידה בתקנים המחמירים בעולם באבטחה והצפנת מידע